Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy érzitek, ti alkalmazko...

Ti hogy érzitek, ti alkalmazkodtatok a cicátok napirendjéhez vagy ő a tietekhez?

Figyelt kérdés

Nálam vegyesen.... én korán kelek, fél 6 körül, így ő ilyenkor már éhes. Nem baj ez, de hétvégén ölni tudnék plusz 1-2óra alvásért. De ha szabin vagyok itthon, akkor néha kitolódik a felkelés ideje (igen, hagyom éhezni pár órát reggel), és pár nap után, ő sem nyaggat annyit.

Napközben ált alszik, míg hazaárek. Ha itthon van valaki, akkor is alszik délután 5-ig. Majd kaja, nyírvákolás (gondolom a napjáról számol be). Aztán 7 körül alszik ( régebben néztem asszem vmit a tv-ben ilyentájt, tehát nem vele volt foglalkozva). Este 9 kor aktívkodni kezd, ilyenkor egy óra simi, szaladgálás, játék van. 10 körül kidől, ha fenn vagyok, ha nem. Ált. ilyenkor fekszem.



2018. jan. 31. 23:14
 1/5 Metionin ***** válasza:
Nálunk a cica alkalmazkodott. Anyám 5kor kel, így hozzászokott hogy akkor reggeli, ha ott vagyok, akkor szó nélkül kelek hozzá én is, mert tudom hogy neki ez a megszokott. Zaba után visszajön az ágyba. Este szintén tudja hogy mikor fekszenek, olyankor ő is megy a helyére csak figyelni kell arra hogy délután le legyen fárasztva mert anélkül éjfélkor random elkezd az ember fején ugrálni.
2018. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy is éjszakai bagoly vagyok, csendes és magamnak való. Kva jól összepasszolunk a macskámmal...


(De ha nem így lenne, akkor se a macska osztaná be az életemet, az egyszer biztos.)

2018. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Is-is. Én alkalmazkodom hozzá abban, hogy hajnalban felkelek, enni adok neki majd kiengedem, mert utána ha megyek dolgozni reggel, akkor az idő alatt bent van és alszik, így egy pár órát kint tud lenni mielőtt elmegyek. Ő is alkalmazkodik abban, hogy én össze-vissza dolgozom, tehát van hogy reggel 7-től délután 4-ig, van hogy délután 3-tól este 10-ig, addig neki bent 'kell' lennie (így tartom biztonságosnak, hogy amíg nem vagyok itthon, bent van a lakásban). Viszont ha itthon vagyok játszunk, kimehet, egyébként pár óra múlva kéreckedik is vissza. Úgy látom rajta hogy jól érzi magát, nekem sem okoz gondot a hajnali kelés, mert vissza tudok aludni.
2018. febr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat, a cicaim azt tudjak hogy mikor kell enni kapniuk :D legtobbszor hamarabb fent vannak mint en, mert nyavogasra ebredek idonkent vagy epp ramtelepszik valamelyik aranyom. :)
2018. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont mint a kerdezonel. Egyutt lakunk a cicakkal, csaladtagnak tekintjuk oket, mindenkinek alkalmazkodnia kell. Ez igy jol is mukodik mindket fel szamara.
2018. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!