Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicónak baj, ha tejszínhabot...

Cicónak baj, ha tejszínhabot nyalatok vele?

Figyelt kérdés
Imádja.
2018. febr. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha benti cica akkor rövidesen úgyis meglátod a választ.
2018. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom nem laktózmenteset adsz neki.Szóval igen,baj.A macskák jó része laktózérzékeny.
2018. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Cukrozatlan persze. Kinti, de egyszeri eset volt, úgy csócsálta, engedtem.
2018. febr. 4. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden macska laktózérzékeny, ki kell tapasztalni. Nekem egy macskám fosott a tejtől, az összes többi imádta, és kutyabaja nem volt soha tőle. Mellesleg ha készen vásárolt flakonos tejszínspray, azok közül egy csomó növényi alapú, tejet sem látott, így laktóz sincs benne.
2018. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetris ***** válasza:
34%
Az enyém imádta!!!
2018. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is imádja. Laktózmenteset kap.. De picit nyomok neki, és neki elég is. Baja nem lesz.
2018. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kèt benti cicám van, ugyan tejszínhabot nem kapnak, de isszák a tejet( ebből nem kapnak sokat)imádják a sajtot, a tejfölt ès a krumplipürèt, semmiből sem kapnak laktóz menteset. Sosem volt bajuk belőle, nincs hasmenèsük, egèszsègesek. Viszont tènyleg jobb biztosra menni, tènyleg sok cicus laktózèrzèkeny. A cukrosat dolgokat viszont szerintem kerülni kène...
2018. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jobb nem kísérletezni az ilyenekkel. Annyi választék van már cicáknak való jutalomfalatokra,rudakra,csemegékre. Plusz adhatsz neki fűszermentes husit is, azt is imádják és jó is neki.

Ilyenekkel kedveskedj inkább neki.

A laktózra egyébként valóban nem érzékeny az összes macska, nálunk is csak az egyik macskának megy tőle a hasa. De a tejszínhabban ki tudja mi van, cukor tuti nincs benne?

2018. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg nem nagyon lattam olyan cicat,aki nem szerette a tejszinhabot.Az enyemek is kapnak meg tejfolt is.Persze csak neha egy kiskanalnyit.Azert nem art odafigyelni,ha tenyleg laktozerzekeny a cica,akkor nem kellene adni neki,de,ha nem az,akkor szerintem havonta egyszer belefer.
2018. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért :ezt a kérdést én is épp most akartam kíírni, mivel enyém is szereti és csak akkor szokott kapni ha "együtt kávézunk" a kanalammal szedek neki a tetejéről picit és a kezemről lenyalja
2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!