Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor mi lehet a baj?

Most akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van két macskám, mindketten felnőttek már és kandúrok.

Bevállaltam melléjük egy kissebbet, nem tudom mennyi idős lehet, mert hozzánk szegődött, de lehet 5 hónapos. ( szintén kandúr)

Amikor először behoztam a házba a két macskám megszaglászta óvatosan, az egyiket nem foglalkoztatta, ám a másik folyton körülötte van. Nem támad, fúj. Halkan nyávog neki. Eleinte csak szaglászta, ám amint oda mert érni hozzá már kicsit durvább lett, vagy nem is tudom. Nagyon óvatosan, mintha pofozgatni akarná meg-meg érintette, utána bele harapott. De nem úgy igazán, hanem csak a szőrébe!

A kicsi persze megvoltt ijedve, össze húzva magát morgott.

Ez mit jelent? Vagyis mindezek? Barátok szerint kiakarja nyírni. Nem akarok hinni neki, bár nem értek úgy hozzájuk.

Beavatkozásra lesz szükség? Mi lehet a baj?

És ha van baj hogyan szoktassam meg a Naggyal a kicsit?



2018. febr. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ki akarta volna nyírni már megtette volna. Szerintem ez csak játék a részéről, csak a pici nem tudja egyelőre értelmezni a nagy,idegen kandúr közvetlenségét.
2018. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ivarosak?
2018. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Észre vettem azt is, hogy csak akkor csinálja ezt ha simogatom a kiscicát. Lehet azt érzi hogy kidúrja a helyéről??:o

Nagyon szépen köszönöm, megnyugodtam valamelyest!^^ Igazad lehet.

2018. febr. 21. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind ivaros, igen.:)
2018. febr. 21. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalaníttasd a két nagyot, 3-4 hónap múlva a kicsit és megszűnik minden problémád! ... no meg a szag is rögtön kellemesebb lesz nálad.

Mert 2 ivaros kandúr - és már ott a harmadik - spriccel ezerrel, ne mondd, hogy nem!:)

2018. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!