Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska egyfolytában harap...

A macska egyfolytában harap mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem lehet kizárni a szobámból mert új cica, és a kutyával még nincsenek jóban.

Eddig ha ráraktam ilyen "tölcsért" a fejére lehiggadt és elment aludni , és tök aranyosan bújt oda hozzám. De az elmúlt két napban ez nem használt mert nem karmol, de harap. Az arcomat, a szememet is megakarta, alkaromat, nyakamat, orromat. Miért csinálja és mit tegyek?

Kérem , akinek volt hasonló gondja, írjon. És hogyan lehetne ezt megoldani?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2018. márc. 9. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Beti cica? Mert akkor a macskakozmatikus levághat a körméből.
2018. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Az enyém is bent szokott lenni és az évek során eléggé elkanászodott, most nem lehet hozzáérni, mert egyből harap. Hagyni kell, ha olyan kedve van, hogy bújni akar, akkor úgyis odajön magától. A macskák befelé forduló állatok, általában hasonló gondolkodású emberek tartják őket. Talán túl közel engeded magadhoz. Régebben nálam az ágyban aludt, viszont már leszoktattam róla. Egyszer ott mosta a fenekét az ágyon és hát... összekente az ágyhuzatot. Onnantól kezdve nem engedem fel az ágyra. Mindennek van határa.

2018. márc. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lefárasztod rendesen mielőtt aludnia kell? Mennyit és mit játszol vele? Nekem a leírás alapján úgy tűnik hogy tele van energiával és ezért nem hagy aludni. Egyébként milyen tölcsért raksz a fejére és miért?
2018. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, te bent alszol a macskával a szobában, és úgy van bezárva az ajtó. A macskák nem szeretik a bezártságot. Ilyen formában sem, hogy éjjel ugye becsukjuk a szobaajtót. Valószínűleg ez lehet a gond.

Nem tudom, hol alszik a kutya, sakkozd ezt ki valahogy. Nekünk macskaajtó van a szobaajtón, ahol alszunk. Lakás. Ajtót cseréltem miatta, mert üveges ajtóm volt (vettem egy használt ajtólapot, egy ezres volt).

Miért raksz rá gallért? (gondolom az a tölcsér). Műtve volt?

2018. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen műtve volt.

Azóta pedig védelmi eszközkènt funkciónál.

A macska elviseli a kutyât viszont a kutya izgatott a macska miatt.

Játszok vele amikor tudok.

2018. márc. 10. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátkoztasd, szokasd össze őket! Vannak róla jó videók youtube-on. Végül is egy háztartásban kell élniük. (Ha a kutya nem támadja a macskát.)
2018. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen , ezen dolgozunk hetek óta :D de köszönöm a válaszokat
2018. márc. 13. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!