Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz bajuk a kiscicáknak...

Nem lesz bajuk a kiscicáknak a bolha nyak övtől? Mert ugyhallottam hogy kikopik teljesen a szőr a nyakukon. Vagy milyen szert ajánlotok bolha ellen a kismacskáknak? Légyszi a nevét is írjátok le.

Figyelt kérdés
A választ mindenkinek elöre is kössz.
2010. jún. 9. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha szabadban is vannak akkor könnyen felakadhatnak vele mondjuk a kerítésbe..
2010. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a kiscicák? Mert ha jól tudom, akkor 6 hónapos kor alatt nem ajánlják a bolhanyakörvet se csicának, se kutyának. Lehet kapni olyan szert, amit a nyakára lehet csepegtetni, de ebből is a kölyöknek valót kell venni. Sajnos nem tudom hogy pl. a Frontline-ban van-e ilyen fajta.
2010. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónaposak a kiscicák
2010. jún. 9. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos mert ahogy az első mondta felakadhatnak a keritésre. Kinti cicák?
2010. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen kinti cicák, de már megoldottam a problémát. Leszórtam öket bolha elleni porral.
2010. jún. 26. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!