Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit hosszú szőrű lány cica...

Akhenasten kérdése:

Brit hosszú szőrű lány cica bírja a benti tartást? Kennelre ötletek? Árak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Brit hosszú szőrű cicát szeretnék, de lakáshoz szeretném szoktatni. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel a fajtával kapcsolatban? Szereti a benti tartást vagy majd megőrülne, hogy kimehessen? Kennelt is tudnátok ajánlani? Mennyibe kerül? A neten nem találok konkrét árat sehol. Köszi előre is!
2018. márc. 17. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tenyésztőt sajnos nem ismerek, szóval a benti tartásról írnék: nem rossz a cicáknak, sőt, sokkal biztonságosabb. Így nem kell félteni az autóktól, ha ivaros más macskáktól, különböző betegségek illetve az állatkínzók akciói is elkerülhetők ha bent van. Játékokkal, foglalkozással simán elvan lakásban. Ha úgy érzed, hogy mégis kevés neki, én a kifutót javaslom, hogy ne mehessen a telken kívülre, de mégis legyen egy szabadabb tere :)
2018. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztő csak benti tartásra ad macskát, szóval ha nem bent tartanád, oda se adná! :D
2018. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

normális tenyésztő csakis benti tartással ad cicát, szóval ez miatt ne aggódj, nagyon jól fogja magát érezni. :) ha szeretnéd hogy megismerje a külvilágot, pórázzal sétáltathatod, az is nagyon izgi tud lenni :D

Kennelek: [link] Neki tuti vannak hosszúszőrű cicái, és lelkiismeretes tenyésztő.

[link] Neki nem tudom van-e hosszúszőrűje.

Áruk 100.000 körül mozog. Lépj be Facebookon csoportokba, ahol csak és kizárólag törzskönyves cicákat hirdethetnek az emberek. Én is ott néztem ezeket a tenyésztőket. :)

2018. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 20. 09:29
 5/5 anonim válasza:
Én az enyém szaporítótol van úgy 60.000-et fizettem érte. Panelben van bírja a bent létet csak néha nyávog de nagyon boldog. Egy tapasztalati tanács vegyél neki speciális szöremésztö tápot vagy royal canin brit cicáknak valót. Ha kérdésed lenne még a tartásról írj rám privátban
2018. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!