Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska megeheti a ruccolát?

A macska megeheti a ruccolát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg, de nem fogja. Macska, nem nyúl.
2018. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig megette. Nem azt kérdeztem, hogy tarthatom e a macskám csak füvön, hanem hogy megeheti e. Mivel ellopott egyet, én meg úgysem szeretem gondoltam nekiadom, mert szükségük van szálas növényekre, segít nekik kiüríteni a lenyelt szőrt a gyomrukból.
2018. ápr. 3. 01:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert ne ehetne? Fozd meg neki, hatha ugy megkivanja es csorgoss ra valamilyen husos szaftot! Nekunk a macskaink a krumplit is szeretim fotten, egyik regi kandurunk megha nem is volt ehes mindig megette a levagott hejban maradt krumplihust! Egy masik meg a mazsolaert volt oda! :)
2018. ápr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rukkolát nyugodtan ehet, ha rendesen meg van mosva. Az enyém is nagyon szereti az uborkát, zöldborsót. Rendszeresen kap.
2018. ápr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki macskamentát inkább, attól legalább jó lesz a lehelete.
2018. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!