Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Nagyon melegük van a...

S. O. S. Nagyon melegük van a kismacskáminak és tiszta forrók. Mit tegyek velük h ne legyen annyira melegük?

Figyelt kérdés

Van elöttük hideg víz, de nem isznak.Behoztma öüket a lakásba de nem akarnak bent maradni, ki akarnak menni,

Be vittem öket a kazánházba, ott szeretnek lenni, de ott is nagyon meled van, csak pár fokkal van hüvösebb mint kint.

MIt tegyek velük?Már lihegnek:S


2010. jún. 12. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát próbáld őket itatni, vagy készíts nekik valami hűvös helyet. Amúgy nálunk az 52 fok a határ, tehát ne izgulj.
2010. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*náluk, olvastam
2010. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
15%
Kazánházban jó, hogy melegük van :D
2010. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Az egyik válaszolónak: A kazánházban ilyenkor nyilván nem fűtenek... -.- Kisebb, zárt hely, tehát hűvösebb van ott. (Lol)

A kérdésre: Ne izgulj nem lesz semmi bajuk, kibírják. Az én macskáim azt nagyon szeretik, ha nedves, vizes kézzel simogatom őket, mert az picit hűsíti őket. Persze ne öntsd le őket egy vödör vizzel! :D Épp csak egy picit vizes kézzel. De ez se szükséges nem lesz bajuk ilyen melegben! :D

2010. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
59%
jah xd... ventilátor
2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is be szoktam vizezni őket ilyenkor egy kicsit, utána sokkal jobb nekik.
2010. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Vizezd be a bundájukat és NE engedd ki őket estig a lakásból, akármennyire is ki akarnak menni!
2010. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
43%

szerintem fürdesd meg őket egy lavor langyos vízben kétóránként, és kiengedheted őket a kertbe is.


mindenki jól jár

2010. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Keress már nem használt ruhadarabot, vizezd be és töröld át őket. Utána majd jólesik nekik a mozgó levegő, az fogja őket igazán hűsíteni. Szivacs is jó lehet, de papírzsebkendő természetesen nem.
2010. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Én permetezni szoktam őket :) Szórófejes üvegbe teszek langyos vizet, és egyet-kettőt fújok a bundájukra.
2010. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!