Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miskolcon vagy környékén...

Miskolcon vagy környékén tudnátok ajánlani megbízható állatorvost aki lány cicat ivartalanitana nem horribilis összegért?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok valakit és árat is,azt is megköszönném ha megosztanatok itt
2018. ápr. 17. 17:09
 1/5 mi lenne válasza:
nem akarlak keseríteni, de akciósan kerestem tavaly. sok időmbe telt. általában mindenki - akciósan ! - 15000.-ért akarta csinálni. fifike miután megszült 1 hét alatt az összes,5 bébit -természetesen 8 hetes korukban elvitték. tudom sok gondoskodással jár. nagyon aranyosak a kicsik. de. amit az állat dokik kérnek az felháborító ! csodálkoznak, felháborodnak a nem állat szeretők, hogy miért van ennyi gazdátlan, kóbor házi állat. mert sokan sem tehetik meg, hogy 2 hónapig pátyolgassák a jövevényeket.
2018. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez így van. :/

Te kit talaltal 15 ezerért? Hol, melyik állatorvos? Én 17500 alatt eddig nem talaltam.

2018. ápr. 22. 18:07
 3/5 mi lenne válasza:
állatkórház. de nekem a 15 is nagyon sok.
2018. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mi lenne válasza:
mondjuk az állatkórház azért jó, mert ők mindent számítógépre visznek. évek után is vissza tudnak nézni dolgokat. ez történt nekem 2 cicával. az első esetet megírom: a másodikról leesett a deres párkányról a cicám. kiderült 1-2 nap után, hogy hasi sérvet kapott. --maszek dokiról beszélek.- megműtötte, vittem hozzá vissza ahogy kérte. hetekig. csak nem javult az állapota. (mellesleg tőlem kérdezte meg, hogy milyen gyógyszert is kapott ?) természetesen a nem kevés összeget- oda adtam. végül a miskolci állatkórházban kötöttünk ki, ahol gyulladás csökkentő szurit !!!!kapott. és utána még 13 évet élt.
2018. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, az is sok pénz:(

Oda fogjuk vinni végülis mi is a cicankat a Major utcaba.

2018. ápr. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!