Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg és nem tudni mi...

A cicám beteg és nem tudni mi a baja. Fizikailag rendben van, de a szeme kicsit sárgás az állatorvos szerint és valami máj problémára gyanakszik. Ez átterjedhet emberre? Nagyon félek, nem akarok májbajt kapni!

Figyelt kérdés
tegnap rosszabbúl volt, kapott antibiotikumot mára lement a láza és jobban lett, de a szeme kicsit sárgás. Az orvos nem tudja mi lehet a baja, megkérdeztem hogy ha máj baj akkor átterjedhet e emberre és azt válaszolta hogy nem valószínü de lehetséges.... erre kivagyunk készülve, mivel a cica ágyban alszik!
2018. ápr. 19. 21:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja és irtam hogy 6 hónapos
2018. ápr. 19. 22:16
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád négy diplomával nem keres annyit, hogy ki tudja fizetni a húszezres vérvételt? Akkor minek tanulni?
2018. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Lehet patkánymérgezés, bár akkor nem eszik, csak rengeteget iszik. Én adnék neki fél ml K1 vitamint. Patkánymérgezésre használ, de megelőzésnek is jó.
2018. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Törzskönyves cicára van pénz, de vérvételre nincs neki...
2018. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Körmösre van pénz, gondolom, meg kozmetikumokra is anyádnak. Az állat meg dögöljön meg.
2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!