Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kismacskáknál honnan...

4 hetes kismacskáknál honnan lehet megmondani milyen neműek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy és nem tudom, hogy fiú-e vagy lány. A fiúknál ilyen korban már látszanak a herék rendesen?
2010. jún. 13. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
küldjél rola képet am igen ilyenkor már látszik
2010. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már születés után pár órával, amikor megvizsgálom, hogy egészségesek e, meg lehet állapítani a nemüket. a fiú cicáknak van két kis dudor a feneküknél a lány cicáé meg kicsit ilyen háromszöges. Küldj képet
2010. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, van-e tökük, ha van, akkor fiúk :) Poénon kívül, ilyenkor már minden látszik. Az én cicám 3 hetes, már látszik, hogy lány, ott vannak a hasán a mellbimbók is.
2010. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hell-ikon ***** válasza:

"...már látszik, hogy lány, ott vannak a hasán a mellbimbók..."


Ez aranyos volt, de egyébként az a fiúknak is van:)

(csak kisebb természetesen:))

2010. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámról 4 hetes korában még az orvos sem tudta megállapítani, milyen nemű.
2010. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

Akkor válts orvost!

Én nem vagyok állatorvos, de a két napos kismacskát 95%-os biztonsággal megtudom mondani milyen nemű.

(5% esélyt azért adok magamnak a tévedésre, bár eddig nem volt rá példa)

2010. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két orvos is megnézte, profik és egyik sem tudta egyértelműen eldönteni, csak úgy kb. 6-8 hetes korában.
2010. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!