Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinált? Nem tudm mi baja...

Mit csinált? Nem tudm mi baja lehet

Figyelt kérdés
A macskámnak a nyelve alatt a fogánál vérzik, és nyáladzik szegény.. Viszont apukám nem akarja elvinni állatorvoshoz, mert nem akar rá költeni, és nem tudom hogy mennyibe kerülne. Nem azt mondom hogy szegény család vagyunk, de apukám nem igazán kedveli a macskákat, és nem tudom hogy mit csináljak.. Enni sem szeretne, csak sonkát, konzervet nem eszi meg.

2018. ápr. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért van macskátok, ha nem akar rákölteni? Az állattartás pénzbe kerül, magán meg nem tud segíteni, otthon nem kísérletezgetünk, sérülés, betegség esetén állatorvosra van szükség.
2018. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is mondtam már neki. Viszont úgy néz ki hogy visszük orvoshoz most.
2018. ápr. 21. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Jobbulást a cicusnak!
2018. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. ápr. 21. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicaval?
2018. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!