Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok menhelyeket ahol...

Tudtok menhelyeket ahol szibériai macskát lehet örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Szibériai macskát szeretnék örökbe fogadni de én nem találtam menhelyeket. Kérlek segitsetek!

2018. jún. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Fajtatiszta macskát soha nem fogsz találni menhelyen. Tenyésztő, és az se sok van. 200-400 ezer egy ilyen macska ára
2018. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a "Whiskas-macska"(a kb 10 éve futott reklámos)?

Facebook macskahirdetésekben szokott előfordulni,föleg keverék formában.Ingyen is.

2018. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami örökbefogadható, az 99%-ban "házimacska"

Nagyon kevés fajtatiszta macska van, aki menhelyre kerül.

Mindenképp jobban jársz, ha elkezdesz spórolni és megveszed.

2018. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szibériában.Ott csak szibériai macska van!
2018. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: A Whiskas macska az Brit rövidszőrű.
2018. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatisztát nem találsz menhelyen, de olyat, ami így néz ki, lelhetsz. Ahol van kategorizálva, ott a hosszabb szőrű cicák között keresgélj.

Olyan világos szürke cirmost pl, amit a második ír mint whiskas cica, nemrég láttam az Cicaseregnél is... bár annak nem tudom milyen hosszú szőre lesz.

Mi pl. sziámi kinézetűt fogadtunk örökbe. Nem az valójában, de számít ez bármit is?

2018. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mostanában nézegettem a cicákat, és alsó hangon 140.000 ft egy macska, de láttam 400.000-ért is. Hát, én aztán ki nem adnék ennyit egy macskáért. Szerintem is voltaképp mindegy, hogy házimacska vagy nem. Azt meg minden háznál adnak egyet ingyen is.
2022. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!