Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A házimacskák általában...

A házimacskák általában elfogják az egeret?

Figyelt kérdés

Ha veszünk egy macskát főként azért hogy elkapja az egereinket, akkor tényleg elkapja? Több egeret is láttunk már a kertben és van egy kutyusunk aki néha üldözi őket és párszor el is kapta őket...Egy macska jobban csinálná? Persze ha veszünk, akkor a család szeretni fogja, tehát nem csak egérírtás miatt lenne tartva, de (van kutyusunk és inkább kutyásak vagyunk)ez az első szempont.

Elfogja az egeret?

Mennyit lenne otthon?

Meg lehet azt oldani, hogy egyáltalán ne jöjjön be a lakásba de mindig visszajöjjön?


2018. jún. 9. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
"Elfogják." Így, rendőri szlengben. Megbilincselik, beültetik a macskaautóba, és elviszik a fogdára, ahol befogadják. Aztán a macskaügyész indítványt tesz az előzetes letartóztatásra, és megy a ketrecbe. Narancssárga kezeslábasban. Vagyis négykézlábasban. Külön lyukkal a farkának.
2018. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kinti házimacskát tartok kutyával együtt, a cica csak enni és aludni jár haza (együtt alszik a kutyámmal). Az egereket ugyan elkapja, de nem az én kertemben, hanem a környező rétekről.. és a tetemeket pedig haza hozza.

Az én esetemben a kutyám hatékonyabban írtja az egereket és mivel ezelőtt már sok macskát tartottam, határozottan ki tudom jelenteni: nem minden macska vadászik, főleg nem eredményesen.

Tehát ha veszel egy cicát, az nem biztosíték arra, higy megoldódnak az egér problémáitok.

Házhoz szoktatni viszont nagyon könnyű őket, az első 1-2 héten tartsd olyan helyen, ahonnan nem tud meglépni és ezidő alatt szoktasd magadhoz. Fokozatosan ismertesd meg vele a kertet és rendezz be neki egy külön kis zugot valahol, ahova vissza tud húzódni és védett az esőtől.

2018. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A miénk semmit nem eszik meg, ami nincs tányérban és még mozog. A hörcsögtől pedig fél.
2018. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!