Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicáimmal?

Mit csináljak a cicáimmal?

Figyelt kérdés
Van 2 cicám, az egyket tegnap mütötték (nem ivartalanítás), ma hozhattam csak haza. Nagyon szereti egymást a két cica, tegnap egész nap kereste a másik. A baj az, h nagyon "kórház-szaga" van a kicsinek, és a nagy alapos szaglászás után is csak fúj rá, és csúnyán veri. A kicsi pedig örült neki, odarohant hozzá. A nagy továbbra is keresi z ö szeretett kiscicáját, aki már itt van. Mit tegyek? a cica tényleg nagyon büdös, de nem merem fürdetni, tegnap mütötték, és elég sok stessz érte, és az sem hozná vissza a cica rendes szagát. ö mga meg nem mosdik... Nem akarom, h ez sokáig így legyen. Segítsetek!!!
2010. jún. 17. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
vizes vattával, vagy zsepivel meg tudod fürdetni, lehet attól jobb lesz
2010. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg kéne fürdetni,persze csak ha az orvos is engedi.Lehet,hogy van rajta valami kellemetlen anyag,ami nem ízlik neki,ezért nem mosdik.Meg ha a nagy terrorizálja a kicsit,akkor abból nagy baj lehet még...
2010. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogyis kell fürdetni!

nekem kettő van és mindkettőt műtötték már,ilyenkor sajnos pár napra külön kell zárnunk őket,és csak akkor lehetnek együtt,ha ott vagyunk és egyszerre símogatjuk őket. van,hogy egy hétig is utálják egymást,de aztán mindig megbékélnek és együtt alszanak,amikor elmúlik a betegségszag.

2010. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom öket különzárni. De velük vagyok.
2010. jún. 17. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!