Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának rózsaszín, strasszköve...

Cicának rózsaszín, strasszköves nyakörv? Mit szóltok hozzá? Tudom hogy felesleges de nagyon szép!

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy cicának fölösleges a nyakörv. Kutyának is csak azért kell, hogy legyen mire kötni a pórázt, ha sétálni viszik. A macskának nem kell, ahogy írták előttem, koptatja a szőrét, veszélyes is lehet, ha beakad valahová, ráadásul a mosakodásban is zavarja. Az egy dolog, hogy neked nagyon tetszik az a nyakörv, de a cicádat biztos nem érdekli a strasszköves divatnyakörv.
2008. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mondjuk ha vendéget vársz vagy hasonló akkor tedd rá.. legyen ez amolyan ünneplő nyakörv^^ mint ahogy biztos neked is van ünneplő ruhád.... hétköznapra azért sem jó amit már felül irtak másrészt meg a strasszkövek nagyon alkalmik...
2008. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet,köszi!:)

ilyesmi egyébként,csak szebb:

[link]

2008. nov. 2. 13:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem vedd le róla, mert attól h nem piszkálja annyit, még zavarhatja. szerintem ez csak akkor lenne hasznos ha kiengeded a kertbe és ráteszel 1 bilétát, hogyha elszökik, akkor a megtaláló vissza tudja vinni. Egyébként felesleges és szerintem túlzás is. mindig az állatot és nem feltétlenül az esztétikumot kell nézni.
2008. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően boá, de így belegondolva valami arisztokratikusabb fajtán akár még jól is állhat...
2008. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem arisztokratikus fajta,de nem tiszta házicica,hanem perzsa is lehet benne,sima szürke cicmic:) leszedtem róla,néha azért rárakom majd,olyan szépséges:)
2008. nov. 2. 23:26
 17/17 anonim válasza:
Én eddig csak bolhanyakörvet tettem a cicáimra, de utálták, rendszeresen kikopott alatta a szőrük, és ráadásul még simán bele is akadhat valamibe, ha ugrál, dörgölőzik, főleg, ha kinti cica. Én nem tenném rá.
2008. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!