Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinövi ezt a kismacskám?

Kinövi ezt a kismacskám?

Figyelt kérdés
Picivel több mint 1 hónapja van nálam viszont nemlehet normálisan simizni őt csak nagyon ritkán mivel harap kapar es hat elég durván. Pedig nincs bántva,tudom.hogy a kiscicak ilyenek na de ez nagyon hiperaktiv :D
2018. júl. 11. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
játszani akar? a játékosságot általában kinövik, de nem mindig, van amelyik cica felnőtt korában is nagyon hiperaktív marad. próbálhatod egy kicsit nevelgetni is, finoman, 'lefogni', rászólni ilyenkor..
2018. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenek a kiscicák, de én nem mernék arra alapozni, hogy kinövi. Ha durvul, karmol, harap játék közben, akkor határozottan szólj rá, lökd el finoman és menj arrébb.
2018. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába lököm el sajnos amint ellököm támad mivel benti cicu ezért neha éjjel is támad ahogy lelóg a kezem az ágyról ilyenkor úgy megijedek :D
2018. júl. 12. 06:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor zárd ki, ignoráld, vagy spriccelj vizet az arcába. Nekem kb. két hónapba került rájönni, melyik módszer válik be a cicámnál, mert a legtöbb módszerre ő is azt hitte, hogy játék. Apósom meg is szólt, hogy túl liberálisan nevelem...
2018. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi majd probálkozom valamivel :) neha ugy érzem kiskutyám van nem is cicám :D úgy viselkedik mindent szetrág
2018. júl. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!