Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat ha simogatom,...

A cicámat ha simogatom, nyaldossa a kezemet. Miért? Én arra gondolok az anyai ösztön működik benne, vagy a szeretet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a szeretet miatt is van ez, söt az enyémek is szokták, a párom mondja a sót érzi rajta, hát lehet, de örülj neki mindenképp szeretetet fejez ki, nekem még az arcomat is szokta nyaldosni :D
2008. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem / 1-sö válaszolo vok / hogy anyai ösztön, inkább a dorombolás mellett ab dagasztás, mikor két lábát rakosgatja egyenként és dagaszt, az még aranyosabb :D
2008. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

édes lehet,örülj neki:)

képzeld az én cicám,pedig szopizni szokott a kezemen,pedig már 5 éves,de mikor kicsi volt túl korán adták nekünk,és és még nem tudott enni,ezért a kezemről nyalta le a tejet,aztán benne maradt:)

nagyon cuki:D

2008. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szeretet. Csak gondoljuk végig, hogy ő hogyan fejlödött érzelmileg: az édesanyja gondoskodott róla, szoptatta, vigyázott rá és nyaldosta! A kiscicó a nyaldosást megjegyzi mint gondoskodást és ő is továbbakarja neked adni :) az én kiscicccem miután nagyobb lett odament és az anyját is nyaldosta :)
2008. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. Viszonozza a simit - nyelvvel. Sokszor még meg is harap - nagyon gyengéden, csak úgy megfogja az ujjam a fogaival - annyira "kiakad", és olyan hangosan dorombol, hogy rezeg a ház. Meg nyávog is egyet-egyet, a fejét meg olyan erővel dörgöli hozzám, hogy szinte kopog belé. :D Dagasztani is szokott. Ilyen hízelgő macskát még nem láttam, komolyan, pedig nem is kiskora óta ismer. :) Olyan is van, hogy nem is simogatom, csak úgy odajön hozzám, elkezd dagasztani és nyalogatni. :) Cuki! :)
2008. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagyon kis tündérik a cicátok! A mi 9 éves cicánk is gyakran megnyalja az újjainak és gyengéden harapdál. Valamikor, próbálkozik is nálunk, hogy mennyire mehet el. Általában levadássza a lábunkat és ugrál körülöttünk. Ez inkább nyáron történik a kertben. Lesből támad. Olyan kis édes. Akkor imádja, ha mellemre teszem és ott dögönyöz. A párom egyenként eteti a kajával, mint a kisbabát

Még mindig játékos és ugra-bugrál. Egyszerűen imádni való cicababa!!!!!!!

2009. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!