Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom, hogy vége a...

Honnan tudhatom, hogy vége a fialàsnak?

Figyelt kérdés
Két napja csapódott hozzám egy vemhes cica, aki pár órája kezdett szülni. Két cica már meg van, de mivel soha nem volt még ilyenben részem, így nem tudom, mi hogy megy. Honnan tudhatom majd, hogy vége a szülésnek, és nem jön több kiscica?
2018. júl. 16. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megszüli a méhlepényt.

Azért figyeld a cicát. Ha láthatóan erőlködik, összehúzódásai vannak, de sok idő elteltével sem jön semmi, azonnal hívj dokit.

2018. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Méhlepény csak a szülés végén van? Mert minden cica utan kijött belőle még valami, amit megevett. Az a burok lehetett? Tényleg nem volt még macskám, nem tudom, mi hogy megy
2018. júl. 16. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy macska akár 3-4-5 cicát is szül, szerintem még várható, hogy lesz kiscica. Figyeld a viselkedését! Ha még nyugtalan, a hasa furán hullámzik, akkor még lesz cica!
2018. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy pici részt kilóg belőle egy magzatburok ( kiscicát nem látok még így benne ), viszont már egy ideje így van, fárad. Mit tehetek ilyenkor? Hiszen a kiscica még nem látszódik, így kihúzni sem tudom.
2018. júl. 16. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned! Előbb-utóbb megszületik. Van, hogy órák múlva születnek meg.
2018. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De így se, hogy negyed részt már kint van a magzatburok?
2018. júl. 16. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett, kérdező? Aggódok :)
2018. júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!