Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja ha már...

Lehet valami baja ha már evett rendes cica kaját?

Figyelt kérdés
Június 19én születt kiscica, tegnap próbáltam etetni tasakos kiscica kajaval és kicsit evett belőle. Sajnos azt hittem hogy már van 5 hetes de mégse, ugye nem lehet baja hogy a kelleténél hamarabb evett rendes kaját?

2018. júl. 16. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mellette még rendesen szopizik, akkor semmi baj nincs. Ha már meg tudta enni önszántából, baja biztosan nem lesz tőle. Csak jó minőségű kaja legyen.
2018. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként csak 1 kiscica született?
2018. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megeszi és nem fullad meg, nincs hasmenése, és nincs rosszul, akkor nem.
2018. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy baja lehet.

Előfordulhat, hogy az anya nem tisztogatja többé a popsiját, ha a kicsi a tejen kívül mást is eszik.

A pici próbálkozik ugyan a mosdással, de még ügyetlenke. Szóval ha nem tiszta a végbélnyílása, akkor segíts neki egy langyos, nedves törléssel!

2018. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!