Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítás kérdés (...

Macska ivartalanítás kérdés ( többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nehezen befogott vad cicát viszek ivartalanítani. Már egy jó ideje szoktatom magamhoz, hogy végig tudjuk vinni ezt a procedúrát. Holnap reggel fogják megműteni. Tegnap este 19:00 körül jött meg, így kénytelen voltam beletenni az orvostól kapott macskaszállító ketrecbe,(mielőtt megint eltűnik pár napra) akkor adtam neki enni utoljára, ma reggel 4:00-kor kakilt. Vizet tettem be neki. A kérdésem az lenne, hogy adhatok-e még neki enni, vagy már ne. Nem lesz neki sok a 24 óra + a műtét utáni 24 óra étel nélkül?

Köszönöm!


2018. júl. 25. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem, hogy ma 17:00-re viszem az orvoshoz, mert ott lesz felügyelve a műtét előtt.
2018. júl. 25. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Dokit hívd fel, itt valószínűleg senki se állatorvos, egy "szerintem"-mel pedig ilyen ügyben nem mész semmire.
2018. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Műtét előtt 10-12 órával ehet utoljára. Szóval még nyugodtam adhatsz neki.
2018. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy kicsit még adtam neki enni.
2018. júl. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!