Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska színe árulkodik a...

A macska színe árulkodik a személyiségéről?

Figyelt kérdés

Vannak közös jellemvonásaik fekete, fehér, vörös, cirmos, tortie stb. macsekoknak? Ebből mennyit vettetek észre?

Nekem most gyönyörű hófehér cicám van, és úgy vettem észre, a modora, személyisége is ilyen: igazi kis cicahercegnő, kényeskedős, finnyás, sokat szépítkezős és persze dorombolós is :))))))))))



2018. aug. 30. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két fekete cicám van, teljesen egyformák, mint két tojás. Az egyik olyan ölbebújós, dörgölőzős, a másikat meg fel se lehet venni, mert szétszed, de persze ő is hagyja néha, hogy simizzem :3
2018. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a DNS-ükből milyen színanyagok kifejezése dominánsabb, mégis hogyan függne össze a jellemükkel? A személyiségüket az alaptermészetükön kívűl külső behatások befolyásolják, nyilván nem lesz egyforma.
2018. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a macskák színe maximum a színükről árulkodik
2018. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen semmi köze a színének a jelleméhez. Maximum te látod bele azt amit az ilyen színű macskákról gondolsz.

Amúgy az összes macska mosakszik, dorombol, játszik/vadászik, alszik, bújik.

Nyilván más a személyisége mindnek, de ennek semmi köze a színéhez.

2018. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor a bundájának a színéből nem lehet következtetni a személyiségre :) oké!
2018. aug. 31. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Egy ismerősöm azt mondja neki csak cirmos cica kell mert az a legjobb egerésző.

Nem tudom igaz-e de a mi cirmosunkban nagyon erős a vadász láz, ha kint van egyfolytában a bogarakat gyíkokat keresi.

Ha meg egeret érez a lakásban addig nem mozdul amíg el nem tudja kapni.

2018. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!