Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica sétáltatás?

Cica sétáltatás?

Figyelt kérdés
3 éves, ivartalanított nőstény cicáról van szó. Másfél éves koráig kinti cicaként élt, majd megörököltük, így panel cica lett belőle. Ma volt a második alkalom, hogy elvittük sétálni, amelyet nagyon élvezett, ám most elkezdett a bejárati ajtó előtt nyávogni, van amikor csak ott ül. Inkább hagyjuk abba a sétáltatást vagy ez idővel megszűnik?

2018. szept. 23. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
azt akarja, hogy engedjétek ki
2018. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én cicám benti cica volt világ életében, de én is kivittem sétálni, amit imád, és nekem is az első pár alkalom után ott ült az ajtóban és nyávogott. De nálunk megszűnt a nyavogás, nem foglalkoztunk vele, vagy eltereltük a figyelmét.


Most már egyáltalán nem ül le az ajtó elé nyávogni, de pl amikor be akarom hozni és felveszem nagyon mérgesen, hisztisen nyávog. :D

2018. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

hiába pontoztok le . ki akar menni

főleg ha előtte kinti cica is volt

2018. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is le lettem pontozva.. Igazából a lepontozók is írhatnának választ. Hogy megtudjuk mi is a tökéletes válasz.
2018. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira elvezte a setat,akkor semmikepp ne hagyjatok abba.Lehet egy kis ido kell neki es,ha rajon,hogy rendszeresen kimehet,akkor abbahagyja a nyavogast.
2018. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ a második és az utolsó kommentelőnek, folytatni fogjuk a sétát :).

Az első kommentelő pedig azért lett leszavazva, mert szimplán nem a kérdésre választolt. Nyilvánvaló, hogy ki akar menni és azért nyávog, de nem is azt kérdeztem, hogy miért nyávog.

2018. szept. 25. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor engedjétek ki. legalább akkora kínzás bezárva tartani mint nem beengedni a házba
2018. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úristen... inkább nem írom le amit valóban gondolok a kommentedről kedves utolsó (aki elsőként is válaszolt).
2018. szept. 25. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cica bent is érzi legalább annyira jól magát, mint kint. Az enyém pórázon szokott kint sétálni, de egyedül nem maradna kint.

Engedjük már el ezt a házban tartani macskát kínzást. Szerintem sokkal boldogabbak, mint a kint elő társaik és sokkal többet van velük foglalkozva :)


Egyébként a kérdéshez még annyit fűznék hozzá, hogy nyáron imádott kint lenni, de pl szombaton nálunk nagyon hideg volt, kivittem, remegett szegényem úgy fázott, szóval lehet, hogy megszűnik az ajtó előtti nyavogás, ha rájön, hogy már nincs olyan meleg kint és inkább élvezi a meleg és biztonságos lakást :)

2018. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mirt mi a baj a kommentemmel? sok sica igényli a friss levegőt és nemcsak a sétáltatás ideje alatt. sokukban még él a vadászösztön is stb.

nálunk pl van macskaajtó de mindig visszajönnek. természetesen ivírtalanítva van mind a 2).

2018. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!