Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni a rengeteg...

Mit tudok tenni a rengeteg macskaszőr ellen?

Figyelt kérdés

Nem az enyém a macska, de lakásban tartott, tiszta jószág, soha nem megy utcára, kényes, elit cica. De nem tudom megakadályozni - és nem is akarom - hogy felugorjon az ágyra vagy a fotelre, mert sok szereteted ad. A baj az, hogy már a torkomban is érzem a macskaszőrt és nem tudom, hogy köhögjek, hányjak vagy igyak sok vizet és juttassam a gyomromra a szőrét.


Ki tudom egyáltalán hordani a sok macskaszőrt hátul? Vagy olyan leszek, mint azok az anorexiások, akik a hajukat eszik és műtéti úton kell eltávolítani?


Mi tévő legyek? Mit évő legyek? Mit évő szúnyogok? Mit évő darazsak? (bocs, a kérdés amúgy komoly!)


Köszi a segítséget.



2018. okt. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem a tied, akkor kié és hogyan kerül ágyadra?

Ne a szőrt edd meg, hanem a macskát, nem fog szőre hullani.

2018. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

11 éve van félhosszúszőrű szobamacskánk, és még mindannyian élünk idehaza. Senkinek nincsenek öklömnyi szőrgombócok a beleiben. Talán csak a macskának. De az meg kap néha szőroldó pasztát. :D

Szerintem pszichésen érzed azokat a szőröket a torkodban...

2018. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés komoly, ajánlom a furminátort. Én ugyan megriadtam, amikor először megláttam, de a ciccek jól tűrik. 1-2 hetente használjuk, olyankor egy alom kismacskára való szőr jön le róluk, na azt már nem fogják elhullatni.


Másodszor, jó dolog az ikeás ragacsos henger. Ezzel nem a macskát hengereled, hanem nagyon hatékonyan összeszedi a szőrt a kanapéról, fotelekről, fekete nagykabátról.


Aztán ott van a porszívó.

2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hármas válaszához hozzátenném még a szárítógépet. Én vedlési szezonban, két bundás mellett nem tudom hogy lennék meg anèlkül. Egy áldás
2018. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!