Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskájával nem foglalkozik,...

Macskájával nem foglalkozik, kiteszi és szaporodik, mit lehet tenni ilyenkor? Nem hajlandó ivartalanitani.

Figyelt kérdés
Szomszéd hozott egy kiscicát, gyerek megunta, leellett, elosztogatta a kölyköket, kirakta hogy etesse más innentől. Másik szomszéd eteti, persze a macska megint leellett, és igy megy tovább... mit lehet tenni?
2018. okt. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Kölcsönvenném" a macskákat és keresnék nekik normális gazdát. Ha ennyire nem érdeklik őket, akkor az eltűnésük sem fogja.
2018. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Az anyamacskát "ellopni" és felelős gazdát keresni neki. Illetve ha van a közelben állatvédő szervezet, ők lehet hogy tudnak ivartalanításban segíteni, befogják, ivartalanítják, megjelölik majd visszaengedik. Felénk így "látják" el az évek óta félvadon kóborló macskákat.
2018. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szélmalomharc. Én már feladtam. Az első 3 macskát még ivartalanítottam, de mindig csak egyre többen vannak, holott egy macsekom se volt eddig. Rendezem egy sorsát jön másik kettő a környékről kismacskástól. Lassan a macskautáló kutyáim is hozzászoktak, már együtt alszanak a macskákkal.
2018. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A közeli lakókat is érinti a macskatartás mert lehugyálja a kocsikat, bagzáskor visitanak, levadásszák a kiugró kismadarakat, ráfekszenek a virágokra és sorolhatnám. Ezt mind persze nem az ő kertjükben. És még én fizessek az ivartalanításért mert ő nem költ rá?
2018. okt. 14. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha egy állatvédelmi szervezet segitene, akkor is hogy oldanám meg pl hogy előtte 6 óráig ne egyen, műtét után 8 napig ruha v gallér legyen rajta?
2018. okt. 14. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod megoldani, hogy arra az egy hétre befogadod, amíg lábadozik, aztán visszaengeded.
2018. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!