Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek felhúzható...

Van valakinek felhúzható egere (macskajáték)?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni? Hogy reagált rá a macska?
2010. jún. 24. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van, nem érdekelte és mindig elakad. Sokkal jobban szereti a ping-pong labdát, diót, fűszálat ha mozgatjuk előtte.
2010. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom előttem szólóhoz. Egyrészt három húzás után bekrepált, másrészt meg amíg működött sem érdekelte őket. Annál inkább az ice teás kupak, a pinyó laszta, az összegyúrt csokipapír. Szóval szerintem abszolút nem érdemes ilyenekre költeni, mert inkább nekünk érdekes, mint nekik :)
2010. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia! mi is vettünk 3 db-osat, de alig ment valamit az egér, a macskák meg lesz@rták.eladtam a bolhapiacon:))

de az enyémek is falevelet, vagy egy a dugót is tudnak

órákig toszogatni.mindennel játszanak, ami mozog, de a műegér nem kelett nekik.

üdv-cicás-

2010. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyémeket sosem érdekli a játék, amit a boltban megveszek nekik, az egér sem különösebben izgatta fel őket. Viszont az ásványvizes kupak, vagy a pizzán ami van kis műanyag izé, az nagyon. Plusz előszeretettel lopják el a dolgaimat, amik kicsik (mostanában a tamponokra vannak rágerjedve, el kellett dugni mindet). Szerintem nem éri meg megvenni egyébként, biztos van nálatok is olyasmi, amivel eljátszik.
2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, de nem érdekli. A sima egereket jobban szereti.
2010. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármint a sima játék egereket, bocsi.
2010. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az enyém semmire nem reagál, ami eleve macskajátéknak készült.

De minden macska saját egyéniség, ugye. Az enyém pl. a hurkapálcikától veszti eszét. Másfél méter magasakat ugrik érte helyből, vagy addig pörgethető vele, amíg el nem dől.

2010. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én cicámnak van felhúzhatója. egy éves kora előtt félt tőle ha felhúztam neki.... ha egy helyben volt akkor lesből letámadta és ott hagyta....

Most hogy egy éves elmúlt már néha utána megy...amúgy csak figyeli. Nem a kedvenc játéka...

Íkejában vett plüssegerekért pedig meg van halva... Amúgy ő is az egyszerű játékokra bukik...

Nagy slágere: levedlett és kifésült szőréből labdát gyúrok...hosszú és pepecselős munka de imádja és azt hittem szét kapja mintha gombolyagot de nem, édesen játszik vele:)

2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nincs, de szerintem sem érdemes venni semmiféle flancos macskajátékot, mert a miénk boldogan eljátszik egy pálca végére kötött szalaggal, pingponglabdával vagy kinderkukóval :)
2010. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás sztem is...,egy alufóliagalacsinnal sokkal jobban el van,mint ezzel az egérrel!Volt nekünk is egyébként, párszor megpofozgatta,de azóta tojik rá=)
2010. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!