Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet a cicámnak feldaga...

Mitől lehet a cicámnak feldagadva az arca?

Figyelt kérdés
Már egy hete észrevettem, hogy a cicám kis pofijának a bal oldala be van dagadva, úgy néz ki, mint egy kis felfújt hörcsög...Azt hittük valami megszúrta neki, ezért borogattam neki kis kamillával, és úgy nézett ki, hogy egy kicsit lappadt is neki lefele. Ez volt olyan 4 napja kb. De utána nem múlt azért el teljesen, viszont mára dupla akkorára dagadt!!!!! Mit csináljak vele? Egy kis faluban lakom, állatorvos nincs! Azt hittük most, hogy talán a foga fáj, de enni tud! Ha megnyomom neki, nem nyafog! Genny nem jön belőle, vagy ilyesmi, csak nagyon fel van dagadva, már a szemét is nyomja egy kicsit, nem tudja úgy kinyitni! Valaki tudna nekem segíteni, hogy vajon mi lehet és vajon hogyan lehet kezelni????
2008. nov. 5. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos mi így nem tudjuk megállapítani, hogy mi lehet a baj, és ha csak tippelgetünk, attól nem fog szegény cicus meggyógyulni. Valahogy el kéne juttatni állatorvoshoz, ha a faluban nincs, a megyeszékhelyen biztosan kell lennie, hiszen vidéken még több állatot tartanak, mint a városban.
2008. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyámnak volt ilyenje. Azt megcsípte a darázs lehet a macsekodnak is az a baja.

És lehet,hogy allergiás rá és azért durvul el ennyire.

2008. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugi velem is ugyanez történt adjatok neki kataflámot és ha lehet vigyétek dokihoz ő két inekciót fog neki adni az elsőnél még ellenkezik de a másodikat már engedi biztos megérzi hogy jot akarsz neki tenni
2009. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valószinű hogy fogzik
2009. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hivj allatorvost. Gennyes neki az arca. Ha 1heten belul nem fakad el hivj allatorvost. Fogzik. Vagy verekedet. Ha nem szurja ki neki az orvos megfog dogleni. Kap inekciot h ne menjen a szervezetere. Utana kiszurja.
2010. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!