Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának a szőrét milyen...

Macskának a szőrét milyen festékkel lehet befújni amit akár ki is lehet mosni a szőréből? Valami olyanra gondolok mint a kutyaszőr festék. Nem találtam erre a célra szolgáló eszközt.

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne befesteni a macska szőrét?
2018. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Haloween alkalmából szeretném kidíszíteni őt is kicsit. Igazából neten láttam egy képet ahol a macska pikachu-nak volt megcsinálva és megtetszett az ötlet.
2018. okt. 25. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
nem rosszból vagy kötekedésből mondom, de szerintem hagyd azt a macskát békében :D ez a dolog max neked tetszene, a macskának biztos nem, önzőség lenne ilyenekkel b*sztatni csóró macskát. mondom ezt úgy hogy igazán nem szeretem a macskákat. de ilyet nem csinálnék velük...
2018. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba amerikai marhaság. -.-

Ne fesd be a macskát, ő képes lenyalni a szőréről a festéket. Nagy mennyiségben minden ilyen színező ártalmas, ráadásul büdös és zavaró is a macska számára.

Hagyd békén. Csak egy fotó, meg talán 50 Facebook-os lájk miatt ne háborgasd ilyenekkel azt a szegényt.

2018. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel kened össze, lenyalja magáról. Hagyd a cicát.
2018. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Magadat fesd ki, az nem állatkínzás!


Azt hagyjuk, hogy mennyi marhaság van a neten. Befújod, lenyalja magáról, bármi lehet vele, mire kimosod a szőréből, ha kijön egyáltalán, kész lesz idegileg a macska. Bármi van a flakonra írva, nem biztos, hogy kijön. Viszont állat festésére nincsenek termékek szerencsére, így kb. biztos, hogy sikerülne valami mérgezőt venned. A macskák mosakszanak, gondolom tudod, szóval tuti lenyalja magáról.

Talán ki kellene hagyni ezt az állatkínzás jellegű ötletet. Köszi előre is, ha elfelejted.

2018. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Varrjál neki a kiskezeddel kosztümöt/jelmezt, vagy vegyél neki. Inkább öltöztesd fel (előző vagyok). Az sem túl szép dolog, és lehet, nem is hagyja, de nem pusztul bele.
2018. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne már....
2018. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán, ételfestékkel, de az ritkán elég intenzív szín. Fújni meg macskát ne, mert a fújás számára agresszív dolog.
2018. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy Photoshoppal csinálták azt a képet a cicáról?
2018. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!