Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítséget kérnék bolhák...

Segítséget kérnék bolhák ellen. Van valami bevált por, spray ami nektek is használt?

Figyelt kérdés
Benti cicánk van de eddig még sose volt bolhás hiába fürdetem mindig van benne biztos vagyok benne, hogy a házban van. Ecetes forró vízzel mosók fel és takarítók egy hete már, azt olvastam az is beválik de nem igazán akar.
2018. nov. 1. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Insecticide 2000 a lakásra.


De a macskát sem elég fürdetni, sőt, felejtsd el, tönkreteszed a bőrét a gyakori fürdetéssel. Az csak kiegészítő kezelés lehet nagyon fertőzött állatnál.

Bolhairtó cseppeket vegyél neki, frontline combo vagy bármely hasonló, és ismételd havonta, míg a lakás nem lesz teljesen parazitamentes. Utána elég ritkábban, megelőzésképp, ha nem kijárós cica.

2018. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bolhairtó nyakörvet.
2018. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bolha nyakörv nem ért semmit, köszönöm szépen !!!
2018. nov. 1. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél normális spot-ont, esetleg, állatorvossal rakasd rá, mert nagyon nem mindegy a hatékonysága szempontjából, hogy mennyire szakszerűen lett rárakva.

A felmosóvízbe ne ecetet, hanem neostomasan-t tegyél, az működik (de a macskára azt ne, mert mérgező is lehet a számára!)

2018. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!