Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának erről mi a vélemény...

Kiscicának erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Cat Chow kiscica tápot etettünk eddig a cicáinkkal, amikor kicsit voltak, azonban ez sokkal szimpatikusabbnak tűnik, 36% csirkehús van benne, és még olcsóbb is az előbbinél. Mi a véleményetek róla? Esetleg ilyen árkategóriában valami jobb?



2018. dec. 1. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
En cicakkal nottem fel :) mi mindig hazi kosztot adtunk nekik,egeszsegesek voltak megszoktak a vadaszatot,gyonyoru szoruk volt es sosem volt semmi bajuk. Tapot ritkan adtam nekik mert sok benne a vegyi anyag es nem akartam mergezni oket de volt mikor azt kaptak. A jo minosegu tap az draga es izletes,viszonylag ez olyan kozepkategorias 1-12 honapos korig ajanlott. Elmeletileg. De a te cicad te tudod :)
2018. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Őszintén? Teljesen mindegy mit adsz nekik, ha nem ízlik nekik nem eszik meg. Lehet 100% csirke vagy a legdrágább táp. Ha nem tetszik nekik ott hagyják. Mi is egy rakat tápot kipróbáltunk mire meglett a nyerő
2018. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a Pesten Hallottam Macskákkal csoportot facebookon. Ha fent vagy, érdeklődj ott. Rengeteg gazdi van, akik tudnak majd javasolni neked több lehetőséget is. :)
2018. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van cicafuggo, hiaba lepsz be ilyen hulye face csoportokba ha neked a macskad izlese mas. Probald ki lehet pont ez a nyero.
2018. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én a táp minőségére vagyok kíváncsi, arról mit gondoltok, nem arról hogy megeszi-e a cica vagy nem. :) A kölyök még nem került hozzám, a tenyésztő nem ezzel etet, de majd egy olyan tápra szeretnék váltani, ami ár-érték arányban megfelelő lehet.
2018. dec. 2. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek fontos a macskája egészsége, nem csak arra alapoz, hogy mit hajlandó megenni a cica és mit nem. Ha szar minőséget eszik, akkor nem kell csodálkozni, ha idővel ilyen-olyan problémái, vitaminhiány, vesebetegség és egyéb "jó dolog" lép fel. Nem viccből írtam, amit írtam. Természetesen az is fontos, hogy a cica mit hajlandó megenni, és nem kell a több tízezer forintos tápot megvenni, középkategóriában is lehet jó minőséget találni. Hozzám már nagyobb korukban kerültek a cicáim, ezért nem tudok tanácsot adni kiscica ügyben, és ezért javasoltam a csoportot, mert ismerem az ottaniakat és tudom, hogy tudnak segíteni.
2018. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es: Házi koszt:vannak benne olyan ételek, amik a cicáknak nem jók, mert nem tudják megemészteni, vagy túl sósak, fűszeresek és a veséjük, májuk látja kárát.

Vadászat:városban már nincs egér, ha erre gondolsz, mert nem tartanak haszonállatokat, aminek vennének takarmányt, és ugye arra jönne az egér.Vagy ha van egér, az mérgezett is lehet.Szóval inkább ne!

Vagy ha éhes, vadásszon a kismadarakra?

Inkább etetni kell, megfelelően.

Gondolom ha ételmaradékot adtatok a macskáknak, akkor nem voltak se oltva, se ivartalanítva, és kint éltek.

Az így tartott macskák átlagéletkora pár év.

Legtöbbjük kiskorban, vagy 2-3 évesen elpusztul valami miatt.

Ennél felelősebben is lehet tartani cicát, sőt csak így érdemes.

Nekem több is van, mind oltva, ivartalanítva, kinti-benti.Nem a táp az elsődleges kajájuk, hanem a hús!

Tápot mellékesen kapnak csak.Gyönyörűek, egészségesek.Legidősebb már 17 éves.

2018. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!