Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicának attól,...

Lehet baja a cicának attól, ha életében először kapott egy kis sertés párizsit?

Figyelt kérdés
6 hónapos a cica. Főtt csirkemellet kap most enni de nagyon nagyon nem akarta jelenleg megenni. Én ettem párizsit és véletlen lopott belőle egy kicsit, aztán tegnap délután 3 óra és ma éjszaka közti időtartamban megevett maximum 2-2,5 karika párizsit (a kis fél kilós rúd karikája). Annyira jóízűen ette. Nem szeretnék természetesen ebből rendszert csinálni. Nem hányta ki, semmi ilyen baj nem volt, csak kíváncsi lennék ad e valaki a cicának kneha párizsit.
2018. dec. 22. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked fingod nincs a macskákról hogy ilyet kérdezel?

Az ember nem lesz tőle beteg?

2018. dec. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyers sertéshús nem jó a cicáknak. A párizsi úgy tudom főtt, vagy legalábbis csíramentes és nem kap tőle bacit.
2018. dec. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csirkemell nem biztos, hogy túl jó lesz hosszú távon. Én adnék neki néha marhát és sertés is (sertést szigorúan főzve!).
2018. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A párizsi úgy tudom főtt".

Persze hogy főtt bakki, mi más lenne mikor mi emberek is úgy esszük ahogy van? Sőt a virsli is főtt. Semmi baja nem lesz tőle, nem kell már annyira túlaggódni ezeket a dolgokat.

Ami miatt nem jó ha sokat eszik belőle, az a sótartalma. A cicák ugyanis elég kevés vizet isznak. Én felvágottakat kutyáknak szoktam jobban odaadni, de utána egyfolytában vedelnek.

Én és főzök a cicáknak csirkehúst, természetesen fűszerezés nélkül! Nagyon szeretik.

2018. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mi cicánk érdekes, elég sokat iszik, szóval ezzel probléma nincs. Nem volt még cicám, mindent most tapasztalok vele. Nem akartam ártani a pocakjának, de ezekből kiindulva úgy gondolom nem lehet baja belőle, ha nagyon ritkán kap pár karikát.
2018. dec. 22. 09:09
 6/8 anonim válasza:
Ha ritkán adsz neki, nem baj, de soha ne adj neki túl sokat, mert ezek az embereknek készült felvágottak túl fűszeresek egy cicának.
2018. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kap sűrűn, tényleg most adtam neki először. Még egy fél karikát kapott és ennyi, nem kap többet már. Így evett meg két nap alatt talán 3 szeletet.
2018. dec. 22. 12:25
 8/8 tejminatorka válasza:
Él még a cica amelyik megevett szelet párizsit?
2023. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!