Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tápban lévő hernyó, vagy mik...

Tápban lévő hernyó, vagy mik mennyire károsak?

Figyelt kérdés
Az a fajta,ami a prézlibe,vagy a lisztbe is belemegy. Most a macskatápban van. Kb 1cm és pókháló fonalat csinál maga körül.

2018. dec. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Moly hernyója lesz az :) Nem tudom, hogy mi a pontos kérdés.. De ha az lenne, hogy adhatod-e a macskának így a tápot, akkor szerintem ne. Gyomorgondokat és allergiát is okozhat.
2018. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet-e adni a macskának és ha esetleg baja van,akkor elég,ha nem adom tovább azt a tápot? Kiszedtem a hernyókat,de gyanítottam,hogy az kevés,mint megoldás.
2018. dec. 23. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az már kuka. Én tuti nem adnám a macskámbak, se semmilyen állatnak. Sőt nézd át a többi kaját, mert akkor lisztbe is lehet..
2018. dec. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben felmerült bennem,hogy a kutyának lehet-e adni,de a második válaszoló szerint nem. Meggyógyul magától a macska,ha nem kap többet a tápból?
2018. dec. 24. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Maximum ha van tyúkotok, akkor annak szord ki...

Ha csak ez miatt gyomorgondja volt, akkor igen, magától is rendbejöhet. Csak egy diéta + sok víz (akár fecskendővel adva is) kell neki pàr napig.

2018. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!