Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Együtt aludhatok vele? Mármint...

Együtt aludhatok vele? Mármint egy légtérben és nem egy ágyban.

Figyelt kérdés
Most hoztunk haza egy öreg cicát, utolsó esélye az életre.. Eléggé félős és nem igazán díjazza ha felé nyúlnak amúgy nem csinál semmit csak elvan magának. Ha az ágyamban alszom azzal lehet valami gond? Már megkarmolt egyszer és eléggé nagy macska is ezért eléggé érdekelne.

2019. jan. 6. 09:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát.. Köszi a megnyugtatást. Lényegében le se toljt szerintem míg aludtam. A szobában járkált mert egyszer egy nagy zajra keltem de ennyi volt.
2019. jan. 7. 10:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nyitva vannak az ajtók a lakáson belül, a cicák szabadon mászkálnak. A hálószobában is van fekhelyük, de sokszor az ágyunk végében alszanak. Olyan előfordul, hogy arra ébredek, hogy a fülembe dorombol és dagaszt valamelyik. Néha nem tolerálják, ha sokáig alszunk, és nyávognak, mert már szeretnék, ha beindulna az élet.


Viszont abban igaza volt az egyik válaszadónak, hogy befogadott cicát minél előbb érdemes átnézetni a dokival! Féregtelenítő kezelés fontos, nehogy átadjon bolhát, vagy ami rosszabb: bélféreg petét. Egy-két tesztet is lefuttathat a jellemző macskabetegségekre.


Ha öreg cica, időbe telhet, míg hozzászokik az új környezethez, pár kezdeti karmolás csak amiatt van, hogy még nem szilárdult meg a bizalma. De nagyon szép tőled, hogy esélyt adsz neki! Lassan majd felenged, de ez hónapokba is telhet.

2019. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg sem fogod hallani, ha neszez.
2019. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!