Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska vs vendégágy?

Macska vs vendégágy?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy Otthon kategóriába vagy ide passzol jobban a kérdés, de a cicatulajok az igazán relevánsak, szóval talán itt jobb helye van. :)


Szóval vendégeink jönnének, itt is aludnának, mióta megvan a cicánk, nem volt ilyen. Csakhogy a vendégágyunk airbed jellegű, azaz bár masszív, de felfújható.

Mekkora rá az esély, hogy a macska puszta ráugrással nem vágja tönkre? Valakinek tapasztalat, ötlet?


(Pici a lakás, a cica kizárása éjszakára így nem opció sajna.)


2019. febr. 26. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Le kell takarni az ágyat egy vastag pléddel. Egyébként a cica körme végét le kell vágni. Lehet kapni kis kutya-macska köröm ollót állatfelszerelés boltban.
2019. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a levágást javaslom mindenképp, mert ugye hiába a pléd vagy pokróc, cicák szeretnek rajta gyurmázni.

Viszont sokat sem szabad vágni neki, mert van ahol már fáj neki.

2019. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vágjuk a körmét, szobacicaként rendszeresen, de mivel nem lehet tövig, valamennyire mindenképp ki tudja mereszteni. A saját ágyunkon is fedezek fel néha karomhegynyi lyukat a lepedőn, ahol gyakran dagaszt, csak nyilván az nem zavar. :)


A vastag pléd jó gondolat, köszönöm! Csak kérdés, hol találok akkorát, ami lelógva az oldalát is védi. Körbenézek. :)

2019. febr. 26. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az airbed vastag ponyvaanyagból van, a macskának is komoly munka kilyukasztani. Attól, hogy ráugrik, semmi baja nem lesz. Pláne ha ágynemű is van rajta.
2019. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, a levegő kiáramlástól a macska is megsérülhet.
2019. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!