Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha egy kb 4 honapos...

AlexKarcag kérdése:

Normális ha egy kb 4 honapos lány cica 1.6 kiló? Olyan könnyünek érzem.

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális :) A macskák sem egyformák, nekünk a felnőtt cicáink közül is van olyan lányka, aki nincs 3,5 kiló - kb egykorú kandúrunk meg majdnem 7...
2019. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám kicsit hizlalni? Nem sovány, kis izmos meg erős és mozgékony csak olyan könnyű elfujja a szél
2019. márc. 31. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

jó minőségű macskaétel. Konzerv is, száraz is, (plusz sok vizet igyon a macska!) sok kérdés van itt ezzel kapcsolatban a gyakorin, és sokszor fel van sorolva mik a jók. Zooplus.hu-n jó árban lehet rendelni, de ha nem is ott vásárolsz, ott jól le van írva pl az összetevő, vannak vélemények, stb.

Ami általánosságban elmondható, hogy nem javasolt, nem jó minőség a sok olcsó alutasakos, szaftos (whiskas, kitekat, meg ilyenek), az áruházak saját márkás termékei, és nem javasolt az olyan száraztáp sem, aminek mondjuk 300 Ft/kg-ja és ilyen színes izék vannak benne (szintén ilyen whiskas, purina, felix).


Valahol a Brit-nél kezdődik a jobb minőség, és tart egészen nagyon a csúcsaig. (nemcsak a Royal Canin van), (pl. Brit, Sanabelle, Acana, Happy Cat, zooplusról Purizon, Mac's, Grau, Feringa, yarrah) stb.


Ha mást szeretnél változtatni, és nem erre gondoltál, vagy egyéb oka van, akkor pl színesítheted az étkezését hússal. Tilos a sertéshús, sertés belsőség (álveszettség nevű betegséget terjesztheti).

Ajánlott pl. baromfi, főve, hogy ne legyen száraz, nyersen is lehet, de biztonságos helyről, mondjuk nekem ez a háztáji lenne, (ebben megállapodtunk az állatorvossal, hogy a legbiztonságosabb a saját háztáji lenne.). Az én macskám pl. a bolti csirkét nem eszi meg (én sem - egyébként). Szoktam venni nyulat. Ilyesmi. Végül is ragadozó.

2019. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!