Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ugrik nagyot a macska,...

Miért ugrik nagyot a macska, ha evés közben egy ugorkát tesznek a háta mögé?

Figyelt kérdés
Pl ebben a videóban is lehet látni https://www.youtube.com/watch?v=pXv44YL_Gio

#macska #cica #ugorka
2019. máj. 10. 04:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2019. máj. 10. 17:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Magyar macskák nem ijednek meg, mert soha életükben nem látnak Magyarországon kígyót :D Ellenben az angol macsekok láthattak már kígyót, vagy közelebbről megismerhették, így tudják, mi az, milyen veszélyekkel jár, vagy egyszerűen csak ösztönösen félnek tőle.
2019. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nemrég olvastam egy macskás könyvet ( [link] amiben az volt az álláspont erre vonatkozóan, hogy a macskák nem látnak jól közelre, így amikor észreveszik az uborkát, csak egy homályosabb (ijesztő) foltot látnak, amit nem tudnak értelmezni. Emellett rendkívül sebezhetőnek is érzik magukat evés közben, így elég káros is rájuk nézve, ha ilyesmivel szórakozunk.
2020. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A magyar macska is jó nagyot ugrott,amikor a teraszunkon megjelent egy sikló. Félt tőle. Aztán néhány nappal később evett és odatettem mögé a kígyóuborkát. Ugrott egyet és eltűnt, borzas lett a farka is. Csak este jött elő.
2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!