Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benneteket hogyan ébresztett...

Benneteket hogyan ébresztett már fel reggel a macskátok?

Figyelt kérdés
Csinálta azt, hogy finoman megharapta a nagylábujjatokat?
2019. jún. 2. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos :-)

Az enyém nagyon rendes, általában nem ébreszt fel. Minden nap fix időpontban csörög az órám. Rendszerint a macska az első, akit megpillantok. A mellkasomon fekve, dorombolva, a kis fejét egész közel az arcomba nyomva bámul és várja, hogy fölébredjek.

Ha viszont türelmetlen, akkor iszonyú hangosan és hosszan nyávog (szintén rajtam), hogy "íííííí". Azt kevésbé kedvelem... főleg hajnali 4-kor.

2019. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen, csak nem finoman, hanem frankón megharapott a kis r0hadék, és mire felültem, már elszelelt. :D 12. éve él velünk, már rég nem ébreszt, felvette a család ritmusát, és hajnalban ő is alszik. :)))
2019. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hideg, nyirkos orrát nekinyomja az arcomnak. Utána hason fekve lapít és várja, hogy mennyire fogok kiborulni :)
2019. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában hajnal 3-3,5 között tombol. A háló ajtaját ezért csukom mióta megvan
2019. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

* a tombolást úgy értem hogy önkívületi állapotban rohangál fel alá, felborít ezt azt, nyávog, nagyon hangosan játszik a játékaival... Néha nekicsapódik a háló ajtajának :D


Ha nyitva tartanám rajtam is keresztül futkorászna és rendszeresen levadászna :D

2019. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a fejét nyomta az én fejemhez, ami még nem baj, sőt aranyos. De amikor hideg orrát nyomja hozzám az borzalmas :D

Ez olyan 6-7 között fordul elő főleg,de volt rá példa hajnal 3kor is.

2019. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajnal 1kor (IGEN HAJNAL 1KOR XD) elkezdett nyávogni, futkosni rajtam. És a szekrényről intézett egy jó ugrást rám, általában a fejemre. De már lustább lett ezért csak nyervogni szokott xD
2019. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére sehogy. Az eddigi 3 cicám velem együtt kel(t).
2019. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában csak odafekszik, nem harap szerencsére :)

Mondjuk egyszer lepisálta a takarómat, annak nem annyira örültem...

2019. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy dbig egy szobás lakásban kényszerültem lakni vele, ott nem tudtam kizárni. Nagyjából tudta mikor van alvás idő, és aludt végig, de reggel 6-7 felé legkésőbb mindig felkelt, odajött hozzám és dorombolva bökdösött a fejével. Ha nem reagáltam, akkor meg simán az arcomra feküdt.
2019. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!