Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hülyeség azért...

Szerintetek hülyeség azért mindenfélét adni a macskának, csak hogy egyen vmit?

Figyelt kérdés
Napi 4-5x mindig más kaját, mert amiből egyszer evett az másodszor már nem kell neki.
2019. jún. 10. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerinted?
2019. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Igen. Kiválasztani 1 jó minőségű kaját és azzal etetni. Ha éhes, meg fogja enni, ha 2 nap múlva, akkor 2 nap múlva. Nálunk is ez volt, anyám elkezdte nyomni a macskába az alutasakost aminek ugye kb. csak víztartalma van, mire a cirmók nem volt hajlandó megenni a szárazat, hanem követelte a tasakost. Hazamentem szünetre, macsek éhes, kap szárazat, nem kell, elvettem. Pár óra múlva megint nyekereg, száraz, nem kell, elvettem. Másnap este adta fel és azóta eszi. Csak következetesnek kell lenni. Van hogy a hallal bejátssza ugyanezt, elutasítja a szárazat mert reméli hogy halat kap helyette de 2x mondjuk neki hogy "nincs" és mutatjuk neki a tápot, akkor szépen megy enni.
2019. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És egy pár hetessel mi a helyzet? Se áztatva, se szárazan. Kölyökkonzerv, túró, sajt, főtt/sült tojás, főtt/sült csirke vagy pulykahús, illetve laktózmentes tejcsi. Csak ezeket hajlandó enni. Persze váltogatva minden étkezéskor. Annyira szomorúan mondja, hogy éhes és hát picike még, muszáj ennie.
2019. jún. 10. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a hülyeseget, ha tényleg éhes fog enni, ennyire egyszerű.
2019. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Mennyire pár hetes? Nem lehet hogy még inkább tápszer kellene neki?
2019. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10
2019. jún. 10. 12:56
 7/9 Metionin ***** válasza:
10 hetesen kellene ennie már a kölyöktápot áztatás nélkül is. próbáld ki hogy minden alkalommal csak egy kaját teszel elé, ebben a korban már nem lesz baja ha pár óráig nem eszik.
2019. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
+ amire még gondoltam, hogy a kölyöktápba keverve egy kis konzerv vagy hús.
2019. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kiscicám egy napig nem evett száraz tápot sem és alutasakosat sem, azt hittem hogy azért mert új a hely.. Aha.. Szalámit meg a laktóz mentes tejcsit már megette..
2019. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!