Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Szerintetek hülyeség azért mindenfélét adni a macskának, csak hogy egyen vmit?

Napi 4-5x mindig más kaját, mert amiből egyszer evett az másodszor már nem kell neki.

jún. 10. 11:13  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, szerinted?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 10. 11:44 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Igen. Kiválasztani 1 jó minőségű kaját és azzal etetni. Ha éhes, meg fogja enni, ha 2 nap múlva, akkor 2 nap múlva. Nálunk is ez volt, anyám elkezdte nyomni a macskába az alutasakost aminek ugye kb. csak víztartalma van, mire a cirmók nem volt hajlandó megenni a szárazat, hanem követelte a tasakost. Hazamentem szünetre, macsek éhes, kap szárazat, nem kell, elvettem. Pár óra múlva megint nyekereg, száraz, nem kell, elvettem. Másnap este adta fel és azóta eszi. Csak következetesnek kell lenni. Van hogy a hallal bejátssza ugyanezt, elutasítja a szárazat mert reméli hogy halat kap helyette de 2x mondjuk neki hogy "nincs" és mutatjuk neki a tápot, akkor szépen megy enni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 10. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És egy pár hetessel mi a helyzet? Se áztatva, se szárazan. Kölyökkonzerv, túró, sajt, főtt/sült tojás, főtt/sült csirke vagy pulykahús, illetve laktózmentes tejcsi. Csak ezeket hajlandó enni. Persze váltogatva minden étkezéskor. Annyira szomorúan mondja, hogy éhes és hát picike még, muszáj ennie.

# 3/9Időpont jún. 10. 12:09 Privát üzenet
Hagyjuk már a hülyeseget, ha tényleg éhes fog enni, ennyire egyszerű.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 10. 12:26 Privát üzenet

Mennyire pár hetes? Nem lehet hogy még inkább tápszer kellene neki?

# 5/9Időpont jún. 10. 12:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

10

# 6/9Időpont jún. 10. 12:56 Privát üzenet

10 hetesen kellene ennie már a kölyöktápot áztatás nélkül is. próbáld ki hogy minden alkalommal csak egy kaját teszel elé, ebben a korban már nem lesz baja ha pár óráig nem eszik.

# 7/9Időpont jún. 10. 13:17 Privát üzenet

+ amire még gondoltam, hogy a kölyöktápba keverve egy kis konzerv vagy hús.

# 8/9Időpont jún. 10. 13:18 Privát üzenet
Én kiscicám egy napig nem evett száraz tápot sem és alutasakosat sem, azt hittem hogy azért mert új a hely.. Aha.. Szalámit meg a laktóz mentes tejcsit már megette..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jún. 10. 15:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől változik meg ennyire a viselkedése egy kandúr macskának?
5 hetes macskának tejpótló adagolás?
Hogy adjam be a macskának a gyógyszert?
Ilyet adhatok macskának is ha megeszi?
Macskának rendeltem kaparófát csak nem akar kaparni rajta mi a megoldás rá?
Macskának illik az a név, hogy Lekvár?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!