Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az utcán elütött macska...

Az utcán elütött macska tetemek hová kerülnek? Melyik hivatalos szervezet szállítja el őket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ATEV
2019. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Senki nem fogja elszállítani, fogj egy egyszer használotos gumikesztyűt és dobd a macska tetemet az út szélére, ne a kocsik gyúrják szét szegényt. A madarak meg a vadállatok majd megeszik a dögöt.
2019. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó (2-es válaszoló) Családunk kedvenc cicáját ütötte el egy autó. Félig kinti félig benti cica volt. Sosem hagyta el az udvart. Nemrégen lett ivartalanítva. Dolgoztunk...... a szomszédtól tudtuk meg mi történt, meg hogy már el is szállították.

Iszonyú az az üresség amit érzek. Nagyon szerettük.

2019. jún. 15. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kellett nektek kinti macska.
2019. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha szerettétek volna, NEM hagytátok volna kóboroli! Normális macskabiztos kerítést raktok (igen, létezik!) vagy kifutót építetek és ez nem történt volna meg!

Csakis a te/ti lelketeken szárad egy ártatlan élőlény halála, ezt ugyanúgy büntetni kéne, mint az állatkínzást, mert ez is az!!!

Soha többé ne tartsatok állatot, nem mindenkinek való és nem is kötelező!

2019. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mennyibe került volna megcsinálni egy macskabiztos kerítést/zárt kifutót?!
2019. jún. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha véletlenül a közterületesek arra járnak összeszedik és szó nélkül megsemmisítik.

Viszont a jószomszédok általában nem szokták bántani az ismeretlen elütött macskákat hanem az út szélére teszik hogy a gazdi megtalálhassa és eltemethesse. Ha így jártál akkor nagyon sajnálom, tudom hogy mit érzel :-(

Az én macsekom is elütötték mostanában, kerestük égen földön egy hónapig mire a szomszéd fészerében véletlenül megtaláltuk. Volt annyi ereje hogy még be tudott kúszni és ott hunyt el szegény. Imádtam, a legjobb macskám volt. :-(

2019. jún. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es,akkor neked is annyi eszed van,mint a kérdezőnek...
2019. jún. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést 7-es válaszoló. Többieknek: Most már tudom, hogy bután optimisták voltunk. Tanultunk az esetből. Úgy érzem nagyon-nagy árat fizettem a naiv optimizmusomért.
2019. jún. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!