Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek a vékonyabb arcú, vagy...

Nektek a vékonyabb arcú, vagy a szélesebb, "nagyfejű" cicák tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A vékony arcúak. Nekem olyan elegáns hatást keltenek. A mi lánycicánknak szép, szabályos, vékony pofikája van. Nem véletlen egy királynő nevét kapta :)
2019. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekünk már nincs, de a miénk egy kandúr cirmos cica volt, akinek kis teste volt és ahhoz képest nagyon nagy feje, néhány képen úgy nézett ki mint egy fülesbagoly.
2019. jún. 23. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És imádom ha nagy felületű fejük van, amire kényelmesen ráhelyezhetem akár a tenyerem...

De egyikkel sincs baj.


Csak például az egyik lány cicám elég pici és néha kicsit zavaró, hogy szinte csak ujjal lehet simizni, mert nem fér el a kezem.

2019. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nwkem a nagy, kerek fejűek tetszenek, mint a brit cicáknak van.


A mostaninak vékony, csontps feje van és imádom.

2019. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lány cicák nagyon szépen kicsi, vékony, elegáns pofival.

Kandúrok meg nagy kerek fejjel tetszenek. Nekem mindig nagyfejű fiú cicáim voltak, a lányoknak meg vékony volt.

2019. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem, minden cica tetszik. :) Az enyémeknek amúgy vékony arcuk van. A fiúnak is és a lánynak is.
2019. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vékony arca van a nőstény cicámnak. Nekem azok jobban tetszenek.
2019. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bagolyfejű exkandúrom van, elég pufóka a feje, de jár át hozzánk egy szomszéd kandúr. Naa, akkora fejű házimacskát még nem láttam. El is neveztük "Buci-fejű" kandúrnak :)

Amíg gömbölyű fejű macskám volt, addig az volt a szebb. Kapott "hugicát", neki hosszú vékony feje van, ami igazán kecses volna, ha nem tartozna hozzá egy krumpliorr. De nekem nagyon szép ez is.

Általánosságban talánd a pufók fejűek tetszenek jobban. Talán mert kiscicára emlékeztetnek.

2019. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!