Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy a kiscicám beteg?

Lehet, hogy a kiscicám beteg?

Figyelt kérdés
Ma napközben lettünk figyelmesek arra,hogy az új szülött kiscicák akik kb.15 naposak rosszul vannak.Gondoltuk semmiség időjárás.Ma estére az ínyűk fekete,és az anyuktól szopnának,de valahogy nem tudnak,pedig az anyuk engedné.Mi próbáltunk szoptatni,ilyen itthoni "fecskendővel" és tehén tejjel tudom nem a legjobb nekik.Mit csináljunk velük?Gyors válaszokat kérek ha lehet.
2019. júl. 10. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, az anya cica megérzi ha gond van és sajnos akkor elpusztítja a kicsit. Állatmentéssel foglalkozom, rengeteg cica volt már nálam. Nagyon sokat cumival neveltem föl. A saját 2 cicám ivartalanítva van. Neked is azt ajánlom. Mert ha kinti macska, akkor nagyon sok betegséget össze szedhet. Az egyik válaszoló is írta a macska AIDS-es... Nálam is volt olyan cica már sajnos és altatni kellett. Nem tudhatod az anya cicád makk egészséges-e! De úgy gondolom teje sem volt elegendő! Ráadásul ha az előző alomnál is volt probléma, akkor mindenképp ivartalaníttatni kell mielőtt újra vemhes lenne.
2019. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem jól olvastam,látom az első fialása volt... Akkor amiatt is lehetett ez. De szerintem ne várjátok meg a következőt, mert ha azoknak is ez lesz a sorsa akkor annak semmi értelme, hogy szenvedjenek.
2019. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!