Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi kislány cicám hátsó...

Sziámi kislány cicám hátsó két lába közt elkezdett lógni egy kis háj szerűség. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem fáj neki, és nagyon puha. Èn hájra gondolok ha az, de ha az akkor mitől van neki? kajáktól esetleg vagy alkattól/fajtától függ? Másik (házi)cicámnak nincs ilyen kis hájacskája.. az tuti, hogy játszik a másik cicámmal állandóan, nem bágyadt nem kedvetlen, és eszik is rendesen szóval szerintem semmi baja nincs tőle, így ezért orvoshoz nem akarom vinni :D
2019. júl. 19. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális. :)

Az én cicámnak is volt (házi macska, szintén nőstény).


A doki azt mondta, csak háj.

Utána viszont, idősebb korában, mikor már nagyon lefogyott, akkor is megmaradt neki. Aztán olvastam, hogy ez ilyen bőrredő féleség, ami némelyik cicának van, teljesen ártalmatlan.

2019. júl. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na akkor örülök, hogy erre most nem paráztam rá túlságosan... mert hülye szokásom, hogy szeretek túlaggódni mindent.. :D köszi ment a mancs 👍💚
2019. júl. 20. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én amikor mutattam a cicám lógó háját az állatorvosnak (más miatt mentünk, de megemlítettem), akkor csak röhögött és közölte, hogy az ő macskájának ennél sokkal nagyobb lógó hája van. Szóval nem gond. :)
2019. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyèbkènt visszagondolva az anyukájának is ilyen lógó hasa van :D nem is értem magam miért agyaltam ezen ennyit..
2019. júl. 20. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyémnek is van, és nagyon vicces, mikor futás közben leng ide-oda :)
2019. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ès szerintetek az mièrt lehet, hogy a testvèreinek nincs? :D csak ő örökölte volna? 😂
2019. júl. 20. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egyeni adottság is ez, hogy neki hogy nyúlik a bőre, stb.
2019. júl. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!