Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Milyen légy lehetett?

Udvartakarítás közben megcsípett egy hatalmas légy. Illetve légyre hajazó röppentyű, azaz biztosan nem darázs vagy dongó vagy ilyesmi volt.

Nadrágon át csípett, odacsaptam, elszállt, de azonnal vissza is jött és újra csípett. Mi a fene lehetett? Egyre jobban fáj, kb 10perce történt, de már nem bírok ráülni. Orvos majd csak kedden lesz, falu...

Keress kérdéseket hasonló témákban: légy, csípés, fájdalom, duzzanat

aug. 11. 10:44  Privát üzenet  

A válaszok
Bögöly!?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 11. 11:19 Privát üzenet
Szuronyos istálólégy?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 11. 12:37 Privát üzenet
Bencekemence nevű felhasználó válasza:

Tabanidae lesz! Szerintem egy Marha bögöly csípett meg téged. (Gyakran köröznek áldozatuk körül)

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehetett ez?
Mit csináljak a légyel?
Tegnap este beköphette a légy a pizzák vagy a hús amit vettem lehetett rossz?
Találtam egy legyet egy pókhálóban. Tele volt a légy ilyen piros kis karikákkal, olyan volt mint valami élősködő rajta (olyasmi mint az atka). Fogalmam nincs mi lehetett és...
Légyszi a Légy jó mindhaláliggal kapcsolatban néhány kérdés és SŰRGŐS: -Fogalmazd meg miért érdemes JÓNAK lenni mindhalálig (6-8 mondat) -Az író valamennyi fejezet (12) előtt...
Kötelező: Légy jó mindhalálig . Feladat: Nyilas Misi tehetetlensége, szorongása ( mi lehetett félénkségének oka? ) Elore koszi a valaszokat

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!