Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mekkorát tud csípni egy...

Mekkorát tud csípni egy Keresztespók? Vagy marni? Vagyis ha a kezembe veszem csinál valamit? Egyáltalán tud csípni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam, hogy bárkit is felzabált volna egy keresztespók. Ha harap is, akkor nem nagyot szerintem.( Az ijesztőbb, amikor valami mély helyre berakod őket és kikatapultálnak. :D )
2019. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Adam és Jamie (Mítoszirtók/Legendarombolók/Mythbusters) egyszer letesztelték, hogy mennyire tud csípni. Asszem , hogy Adam dugta be a kezét a pókokkal teli befőttesüvegbe, és nagyon sokat kellett várnia, míg az egyik pók rászánta magát, hogy megcsípje, szal alapvetően barátságosak voltak vele. Ja de most jut eszembe, hogy az nem is keresztespók volt asszem, lehet, hogy félrefordították, mert most ugrott be, hogy mintha ott az üvegben nem pont keresztespókok lettek volna.
2019. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogjál meg egyet, szerintem még magyart nem vitt rá a lélek hogy packázzon egy keresztespókkal. :D
2019. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudja átharapni az emberi bőrt.... elég gyenge csáprágói vannak.
2019. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!