Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Sáska szaporítást, hogyan...

Uuutika kérdése:

Sáska szaporítást, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a nagy harci helyzet, hogy vannak leopárd gekkoim. És szeretnék nekik sáskát tenyészteni/szaporítani Keleti vándor sáskára gondoltam. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kezdjem el? Azzal tiszátba vagyok, hogy meleg páramentes helyet kell nekik biztosítani. Viszont amivel nem vagyok tisztába teljes mértékben az a táplálék. Mit kell nekik adni?

Olvastam és sokan írták, hogy a gyümölcs zöldség nem tesz nekik jót csak is növényket esznek. Mit gondoltok erről. Esetleg tudna e segítani valaki aki jártas sáska szaporításban?

Válaszát előre is köszönöm.


2020. máj. 24. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A Parlamentben azt hiszem találsz erre tanácsot :) Sok sikert
2020. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leginkább a zöldet eszik valóban. Pitypang levél, szulák, lóhere, lucerna stb. a legjobb számukra, bár nemigazán válogatnak. Elvégre nem olyan rég még nálunk is komoly tarrágásokat okoztak a keleti vándorsáska rajai. Csak arra figyelj, hogy a kaja permet mentes helyről legyen.


Leopárd gekkó számára a kisebb szárnyatlan példányok a legjobbak. Megeszik a kifejletteket is, de azok elég nagyok és nehéz őket megemészteni a gekkónak. A tápértékük teljesen rendben van, minden megvan bennük ami a gekkónak kell, de azért figyelj hogy ne csak egyfélét egyenek mindig és a vitamin/kalcium porozás is fontos.

2020. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!