Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet “elkergetni” egy...

Hogyan lehet “elkergetni” egy tücsköt?

Figyelt kérdés

Szóval ez lehet bután fog hangzani de nekünk könnyűszerkezetes a házunk és a napokban valahogy kintről beköltözött az egyik falba egy tücsök. Ráadásul pont abba a falba ami elválasztja a szobámat a szüleim szobájától így a ciripelés miatt tegnap éjjel szüleim már átköltöztek a vendégszobába.

Én szerencsére tegnap még tudtam aludni mert akkor még nem volt ilyen hangos, de most délután többször is hallom elég hangosan ahhoz hogy zavaró legyen.

Valakit tud valami praktikát vagy ötletet mondani hogy hogyan “üldözhetnénk” esetleg el?😀Mert a méreg megint csak nem jó ötlet hiszem a falon belül a fal két rétege között van..



2020. máj. 26. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Már megoldódott!

Most vittük ki, a szőnyegen láttam meg.

Valószínű hogy ezek szerint nem is a falban,hanem valahol a szobában lehetett, hiszen a falon nemigen képes szerintem magát átrágni :D

2020. máj. 26. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, egyszer szerencsétlen öreganyámat kergette ez őrületbe a több éjszakán keresztül ciripelő tücsök. Nem emlékszem már rá, mi volt a megoldás.


De jó, hogy nálatok előkerült :-D

2020. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem az első éjjel fel sem tűnt, hallani hallottam de azt hittem hogy az ablak előtt van :D Erdő mellett lakunk, és pont az én ablakom néz teljesen az erdőre, nem lett volna elképzelhetetlen :D

Mikor megláttam a szőnyegen.. bele se akartam gondolni hogy esetleg velem éjszakázott szegénykém :D

2020. máj. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!