Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A Chemotox megöli a (baba(?)...

A Chemotox megöli a (baba(?) )pókokat?

Figyelt kérdés
Lakásfestés előtt állunk, ezért nincs rég óta kitakarítva, de én brutálisan félek a pókoktól, és megőrülök. Mindenhol mászkálnak, bemásznak a cuccaimba, annyian vannak már mint az oroszok, a plafon szó szerint tele van kicsi pókokkal, szerintem nem rég kelhettek ki. Ha Chemotoxxal odafújok közéjük, az ér valamit? Illetve ha egy nagy pókot látok, azt megöli? Nem merek már elaludni sem, mert találtam már az ágyamban is, és még napokat kell várni a festőre, plusz még egyáltalán arra, hogy szétpakoljuk a szobákat. Porszívó nem opció így fél tizenegykor. Illetve van valami tippetek, hogy hogyan bírhatnám ki ezt a hetet?
2020. jún. 30. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ó, te szegény, együttérzek veled. :( Én is utálom őket.

A Chemotox amúgy kinyír minden pókot. Lefújod, brékel egy darabig, aztán megdöglik. De ágyba azért ne fújd, meg kajára se, konyhában csak óvatosan.

2020. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lefújtam őket, leszédült a legtöbb a falra, egy pár szerintem meg is halt, a többi csak belassult, de él és virul. :/ A kicsiktől annyira nem félek, csak amikor ilyen sokan vannak. Akkor nem tudom, hogy a rendes, kifejlett pókot mekkora eséllyel ölné meg. Inkább imádkozom, hogy ma este nem lesz alvótársam. Köszi a gyors választ!
2020. jún. 30. 22:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Update: Az a pár darab is abbahagyta a mocorgást. Van remény. :O
2020. jún. 30. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis felújítás lesz, mindenképp szereljetek fel szúnyoghálókat az ablakokra. Ezzel minimalizálhatod a pókok mennyiségét.
2020. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van szúnyogháló minden ablakon. Nem értem, hogy van ennyi. :/ Szúnyoghálóajtó is van, azt tippelném igazából, hogy akkor jönnek be, amikor kinyitjuk, bár az is csak pár mp.
2020. júl. 1. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!