Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért lehetett ott?

Miért lehetett ott?

Figyelt kérdés
Igazából nagy pók fóbiám van.Láttam egy házi pókhoz hasonló pókot,de citrom sárga volt,plusz ahhoz képest egy jó 3cm meg volt.(Ezt az egyet egyből reflexből megöltem.)Nem tudom hogy juthatott be,nincsenek bent pók hálók.(Most direkt megnéztem.)Tippek,hogy a pókokat távol tartsam?(Amúgy tisztaság van.)

2020. júl. 18. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérges dajkapók lehetett. Mindegy mennyit takarítasz, ezek a kis rohadékok bebújnak. Nálam is szoktak akkora szörnyek lenni, hogy megáll bennem az ütő. A dajkapók ha jól tudom nem is sző hálót,tehát nem jelent semmit annak hiánya.
2020. júl. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pókokat sohasem lehet távol tartani... mindig mindenhol is ott vannak. Addig jó, míg megtalálod őket petézés előtt. Na de utánna... ne tudd meg.
2020. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!