Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bogarak bandáznak rajtam! Mit...

Bogarak bandáznak rajtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyámal voltam kint a fűben. Egy fekete bogár mászot rajta, megöltem ( nem tudtam hogy bánthatja-e őt). Mikor bejöttem 10-15 volt rajtam a hajamban, hátamon, lábamon stb. Ma egy a semmiből a kezemre szált. Kisebb mint egy légy de jóval nagyobb mint egy muslica. Szárnyas, de nem repül el ( szerintem öngyilkosok akarnak lenni). Ha szét morzsolom, nagyon erős bűzt bocsájt ki. Naponta fürdök, tehát nem bűzre mennek. Nem csíp, de idegesítő hogy rajtam bandáznak. Mik ezek? Hogyan szabadulhatok meg tőlük?
2020. szept. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Fürödj meg!
2020. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni? NAPONTA FÜRDÖK!
2020. szept. 2. 18:56
 3/8 anonim válasza:
81%
Furdes utan is rajtad vannak? Ha igen, hol ?
2020. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem szárnyas hangyák véletlenül? Egy ismerősünknek a lakását lepték el egy nyáron, ha rászállt az emberre nem lehetett elhessegetni, mint a legyet, csak agyoncsapni. Megkérdezem őt neked, hogy ők mivel irtották ki őket, bár azért ez kertben nehezebb lett, mint zárt térben. :/
2020. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
41%
És a füled mögött is megmostad? o.o
2020. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fürdés után eltünek, de másnap már jönnek is vissza. Általában vagy hajba mennek vagy a kezemre. Sajnos nem szárnyas hangya, a teste vastagabb és a szárnya rövid. Azért köszönöm a választ .
2020. szept. 2. 19:07
 7/8 anonim válasza:
93%
Esetleg képet tudsz csinálni rola?
2020. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem apró poloskák. Sajnos felénk is van rengeteg. Ha csak békésen mászkálnak, nem büdösek, de ha bántod őket, erős bűzt árasztanak.
2020. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!