Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hatékony bolhaírtó szer...

Hatékony bolhaírtó szer macskára, illetve lakásba,vagy inkább szakember segítség?

Figyelt kérdés
Benti cicám van, fogalmam sincs, hogyan szedhettük össze a bolhákat.Tegnap este vettem észre. Mindig tisztaság van, és most nagyon kétségbe estem. Lefürdettem neostomosannal állatorvos ajánlására, de most hogy utána olvastam, sok helyen azt írják veszélyes lehet. Ráadásul így is találtam még benne mászni, szegénykém nagyon szenved, rázogatja a mancsát és a fülét, de nem merem egymás után kétszer is lefürdetni azzal a löttyel..a lakásban is van már, engem is megcsíptek, bolhaírtó aeroszollal szétfújtam mindent de még mindig vannak.. Erősen bolhafóbiám van gyermekkorom óta, el vagyok keseredve, nem tudok már én sem aludni, félek hogy belemennek a hajamba, már csak a gondolatutktól is vakarózom.. illetve van egy 8 hónapos kisbabám, rettegek, hogy őt is megcsípik. Forduljak inkább szakemberhez? Ők tuti 100%osan kiírtják ezeket az undorító lényeket? És utána mi a garancia, hogy nem fertőződünk vissza? Nem tudom hogy történhetett meg ez, még csak nem is kertes házban lakunk, a cicám életében nem járt kinn.. Kérlek segítsetek valamin tanáccsal, borzasztóan el vagyok keseredve, a sírás küszöbén sínylődöm tegnap óta

2020. szept. 8. 01:06
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
38%

* bolhairtó, kiirtják

[link]

2020. szept. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A macskára


[link]

2020. szept. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!